Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Logis du Chateau' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Challans. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům 120 m2. Pěkné a stylové zařízení: jídelna. Obývací pokoj s otevřený krb a TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Boiler (200 l). V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm). Salón s 1x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Zahradní sezení 50 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Pozor prosím: byt orientace na ul ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Logis du Chateau, Challans

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2415_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 120 m2. Pěkné a stylové zařízení: jídelna. Obývací pokoj s otevřený krb a TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Boiler (200 l). V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm). Salón s 1x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Zahradní sezení 50 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Pozor prosím: byt orientace na ulici. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 01:28
Mapa stránek ...