Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Jardin de Timothee' - Francie (Údolí Loiry), Montmorillon. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 160 m2 na 3 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout. Vstup na zahradu. Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). (přikré schodiště) 1x velký pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm). Ve 2. patře: 1x zkosený dětský pokoj s 3x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Velká zahrada 500 m2 ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Jardin de Timothee, Montmorillon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3101_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 160 m2 na 3 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout. Vstup na zahradu. Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). (přikré schodiště) 1x velký pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm). Ve 2. patře: 1x zkosený dětský pokoj s 3x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Velká zahrada 500 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Nádherný výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:24
Mapa stránek ...