Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Luzillé' - Francie (Údolí Loiry), Luzillé. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Jídelna s otevřený krb, TV, plochá obrazovka a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení (extra). V horním patře: zkosená galerie 14 m2 s rádio. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (70 cm). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, vysou ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Luzillé, Luzillé

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4052_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Jídelna s otevřený krb, TV, plochá obrazovka a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení (extra). V horním patře: zkosená galerie 14 m2 s rádio. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (70 cm). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. K dispozici: malá mraznička. Štěrkovaná terasa se zuahradním nábytkem. Vydaje za energii: extra od 01. 10. - 31. 05., k placení na místě.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 11:21
Mapa stránek ...