Ubytování ve Francii, Luzillé (Údolí Loiry) v rekreačním domě 'Luzillé'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Luzillé, Luzillé
★★

Francie, Údolí Loiry, Luzillé

Francie, Údolí Loiry, Luzillé
Číslo objektu: FR4052.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4052_101_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.959,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Jídelna s otevřený krb, TV, plochá obrazovka a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení (extra). V horním patře: zkosená galerie 14 m2 s rádio. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (70 cm). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. K dispozici: malá mraznička. Štěrkovaná terasa se zuahradním nábytkem. Vydaje za energii: extra od 01. 10. - 31. 05., k placení na místě.
Informace o domě (rezidenci)
Starý rodinný dům 'Luzillé'. V centru obce Luzillé, na ulici. Garáž, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny, restaurace 200 m. Zahradní sezení, 200 m2, vzadu část s rekreační loukou. Přistup k malému potoku. Garaž (naproti, přes silnici).
Rezervace
Ubytování ve Francii, Luzillé:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 100 m n.m.
Malá, klidná vesnice s 778 obyvatel, na východě regionu, 50 km jižně od Blois, 115 km jižně od Orléans, 118 km severně od Poitiers. V obci: potraviny, pekařství, restaurace, pamětihodnosti. Pozoruhodné: mlýny, zámky, rybníky v Brosse 2 km.
informace pro letní ubytování
Tenis. Rybaření. Turistické cesty. Mini Racing Team. Létání v horkovzdušném balonu. Oblast vinařství: Montlouis. Koupání a pedalo v Chemillé sur Indrois 15 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:57
Mapa stránek ...