Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Wisteria Cottage' - Francie (Údolí Loiry), Loches. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 6-pokojový řadový dům 150 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a TV. Vstup na zahradu. Salón. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s otevřený krb. Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: otevřený velký salón. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), plynová kamna. WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lodžie. K dispozici: ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Wisteria Cottage, Loches

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4056_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový řadový dům 150 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a TV. Vstup na zahradu. Salón. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s otevřený krb. Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: otevřený velký salón. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), plynová kamna. WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lodžie. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.6.2018 11:19
Mapa stránek ...