Ubytování ve Francii, Loches (Údolí Loiry) v apartmánu 'Wisteria Cottage'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Wisteria Cottage, Loches
★★

Francie, Údolí Loiry, Loches

Francie, Údolí Loiry, Loches
Číslo objektu: FR4056.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4056_110_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.254,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový řadový dům 150 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a TV. Vstup na zahradu. Salón. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s otevřený krb. Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: otevřený velký salón. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), plynová kamna. WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lodžie. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Loche sur Indrois 8 km od Chatillon: Starý, stylový selský dům 'Wisteria Cottage', 2-podlažní. Mimo obec, 8 km od centra, samostatně stojící, klidná poloha, v zeleni. Společné: pozemek 1 ha (oplocený) s trávníkem a stromy, bazén (nezapuštěný) (6 m průměr, 30.04.-15.09.) s alarmem. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 10 km, potraviny 10 km, restaurace 10 m, bar 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Zvířata v sousedství.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Loches:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické, sředověké město s 6'900 obyvatel, 17 km od Montrésor, 25 km od Chenonceaux, 35 km od Amboise. Veškeré služby v místě. Kino, pamětihodnosti. Ideální výchozí bod pro exkurze do údolí Indre (zámek Montrésor) a k Sued-Touraine (Grand Pressigny). Kouzelné architektonické a historické dědictví: Bergfried, 'Maison du Centaure', Královská- a Františkánská brána.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Descartes 30 km. Bazén. Golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.2.2018 04:12
Mapa stránek ...