Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Pilleterie' - Francie (Údolí Loiry), Chinon. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 90 m2. Komfortní a starožitné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). K dispozici: pračka, dětská postýlka, dřevo (extra). Dřevo k topení je k dispozici na vyžádání.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Pilleterie, Chinon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4072_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 90 m2. Komfortní a starožitné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). K dispozici: pračka, dětská postýlka, dřevo (extra). Dřevo k topení je k dispozici na vyžádání.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:40
Mapa stránek ...