Ubytování ve Francii, Chinon (Údolí Loiry) v rekreačním domě 'La Pilleterie'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Pilleterie, Chinon
★★★

Francie, Údolí Loiry, Chinon

Francie, Údolí Loiry, Chinon
Číslo objektu: FR4072.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4072_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.318,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 90 m2. Komfortní a starožitné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). K dispozici: pračka, dětská postýlka, dřevo (extra). Dřevo k topení je k dispozici na vyžádání.
Informace o domě (rezidenci)
Huismes 6 km od Chinon: Pěkná, komfortní chata 'La Pilleterie', obklopen loukami a poli. 2 km od centra Huismes, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada s stromy. Terasa, zahradní nábytek, gril. K dispozici: jízdní kola (4). Parkovací místo. Obchod 2 km. Tenis 6 km, jízdárna 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Chinon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické, kouzelné město, na řehu řeky (Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.8.2018 16:55
Mapa stránek ...