Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Roche Blanche' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Renovovaný v roce 2013, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Roche Blanche, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_660_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Renovovaný v roce 2013, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 20:25
Mapa stránek ...