Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Roche Blanche' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 44 m2 na 2 podlažích v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. 2x balkon, jižní orientace. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Roche Blanche, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_660_11/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 44 m2 na 2 podlažích v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. 2x balkon, jižní orientace.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:40
Mapa stránek ...