Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Roche Blanche' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 17 m2 v 1. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Bez balkonu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Roche Blanche, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_660_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 17 m2 v 1. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Bez balkonu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:51
Mapa stránek ...