Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Trois Vallées' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 33 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Soukromý vstup společný s domem FR7365.650.1. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Trois Vallées, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_650_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 33 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Soukromý vstup společný s domem FR7365.650.1.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 04:28
Mapa stránek ...