Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Glaciers' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 2. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 2x místo ke spaní (80 cm, v délce 190 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Glaciers, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_630_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 2. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 2x místo ke spaní (80 cm, v délce 190 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:50
Mapa stránek ...