Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Vanoise' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 17 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko a TV (plochá obrazovka). Vstup s 1x sklápěcí francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon, severní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Vanoise, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_610_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 17 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko a TV (plochá obrazovka). Vstup s 1x sklápěcí francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon, severní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 06:32
Mapa stránek ...