Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Vanoise' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 28 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x otevřený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Vanoise, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_610_19/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 28 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x otevřený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 03:24
Mapa stránek ...