Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Vanoise' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 21 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severovýchodní orientace. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Vanoise, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_610_18/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 21 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severovýchodní orientace. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:39
Mapa stránek ...