Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Arcelle' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 26 m2 v 5. patře, jihozápadní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. 1x malý pokoj 6 m2 s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Arcelle, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_550_20/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 26 m2 v 5. patře, jihozápadní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. 1x malý pokoj 6 m2 s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 03:31
Mapa stránek ...