Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Arcelle' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 26 m2 v 3. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj 6 m2 s posuvnými dveřmi s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Arcelle, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_550_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 26 m2 v 3. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj 6 m2 s posuvnými dveřmi s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.2.2018 03:01
Mapa stránek ...