Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Altineige' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 42 m2 na 2 podlažích v 6. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x malý pokoj se závěsem s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: velká galerie se závěsem s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Velmi pěkný panoramatický výhled na hory ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Altineige, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_190_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2 na 2 podlažích v 6. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x malý pokoj se závěsem s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: velká galerie se závěsem s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 12:26
Mapa stránek ...