Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sérac' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 32 m2 v 7. patře, severozápadní orientace. Úplně renovovaný: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na verandu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sérac, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_140_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 v 7. patře, severozápadní orientace. Úplně renovovaný: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na verandu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:05
Mapa stránek ...