Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sérac' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2 v 10. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Velmi pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sérac, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_140_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2 v 10. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Velmi pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:02
Mapa stránek ...