Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sérac' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 36 m2 v 3. patře, jižní orientace. Velmi účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x malý pokoj, bez okna s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Lodžie. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sérac, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_140_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 36 m2 v 3. patře, jižní orientace. Velmi účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x malý pokoj, bez okna s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Lodžie. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:34
Mapa stránek ...