Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sérac' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 18 m2 v 4. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, koupelna/WC. E-topení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sérac, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_140_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 18 m2 v 4. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, koupelna/WC. E-topení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:43
Mapa stránek ...