Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Zénith' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 21 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace. Pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Zénith, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 21 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace. Pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.2.2019 20:45
Mapa stránek ...