Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Grand Tichot A et B' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 27 m2 v 1. patře, úplně renovovaný, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka), podávací okénko. Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Grand Tichot A et B, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_375_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 27 m2 v 1. patře, úplně renovovaný, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka), podávací okénko. Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2017 03:19
Mapa stránek ...