Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Grandes Plati?res I et II' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 5. patře. Prostorné, renovovaný, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon, jižní orientace. Vstup s 1x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Koupelna/WC. Balkon, jihozápadní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wire ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Grandes Plati?res I et II, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_370_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 5. patře. Prostorné, renovovaný, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon, jižní orientace. Vstup s 1x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Koupelna/WC. Balkon, jihozápadní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 78, výška 185 cm. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:10
Mapa stránek ...