Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Galise' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojová chata 71 m2 na 2 podlažích. Částéčně renovovaná, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, jižní orientace. Lehátka. Velmi pěkný výhled na jezero a na hory. K dispozici: ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Galise, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_365_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojová chata 71 m2 na 2 podlažích. Částéčně renovovaná, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, jižní orientace. Lehátka. Velmi pěkný výhled na jezero a na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.8.2018 16:55
Mapa stránek ...