Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Curling A' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 67 m2 na 2 podlažích v 5. patře. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. Vstup s 1x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Galerie s 3x lůžko (80 cm), sprcha/WC. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). P ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Curling A, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_350_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 67 m2 na 2 podlažích v 5. patře. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. Vstup s 1x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Galerie s 3x lůžko (80 cm), sprcha/WC. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 15:19
Mapa stránek ...