Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Curling A' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 7. patře. Prostorné a světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), sprcha. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (80 cm). Sprcha. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Curling A, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_350_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 7. patře. Prostorné a světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), sprcha. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (80 cm). Sprcha. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.2.2018 22:12
Mapa stránek ...