Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Curling A' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dvouposchoďový apartmán 70 m2 v 5. patře. Prostorné, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), TV a rádio. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s podávací okénko. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV. Sprcha/W ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Curling A, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_350_17/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dvouposchoďový apartmán 70 m2 v 5. patře. Prostorné, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), TV a rádio. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s podávací okénko. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV. Sprcha/WC. Jižní orientace. Lehátka (2x). Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:03
Mapa stránek ...