Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Curling A' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 42 m2 v 4. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Curling A, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_350_13/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2 v 4. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.2.2018 13:12
Mapa stránek ...