Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Tufs' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 26 m2 v 2. patře. Renovovan a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x vysunovací lůžko (4 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace a západní orientace. Otevřená kuchyně (myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Tufs, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_345_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 26 m2 v 2. patře. Renovovan a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x vysunovací lůžko (4 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace a západní orientace. Otevřená kuchyně (myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 07:02
Mapa stránek ...