Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Tufs' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 26 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Úplně renovovaný v roce 2017, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Sprcha/WC. Topení. Balkon 5 m2, jihozápadní orientace. Balkónový nábytek. Vel ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Tufs, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_345_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 26 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Úplně renovovaný v roce 2017, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Sprcha/WC. Topení. Balkon 5 m2, jihozápadní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:42
Mapa stránek ...