Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hauts du Val Claret' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 m2 v 1. patře. Velmi účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC, WC zvlášť. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hauts du Val Claret, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_340_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 v 1. patře. Velmi účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC, WC zvlášť. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:06
Mapa stránek ...