Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hauts du Val Claret' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 42 m2 v 2. patře, prostorné, pěkné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon, jihozápadní orientace. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, raclette gril), fondue set (sýrové fondue). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hauts du Val Claret, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_340_20/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2 v 2. patře, prostorné, pěkné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon, jihozápadní orientace. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, raclette gril), fondue set (sýrové fondue). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:55
Mapa stránek ...