Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hauts du Val Claret' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 na 2 podlažích v 4. patře. Průchozí pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Sedací vana, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), TV. Kabina, bez okna s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka). Balkon, severní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hauts du Val Claret, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_340_19/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 na 2 podlažích v 4. patře. Průchozí pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Sedací vana, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), TV. Kabina, bez okna s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka). Balkon, severní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 03:54
Mapa stránek ...