Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Slalom' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, úplně renovovan, velmi a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), 1x skládací lůžko (120 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Severovýchodní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na jezero a na ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Slalom, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_338_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, úplně renovovan, velmi a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), 1x skládací lůžko (120 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Severovýchodní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na jezero a na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Lednička bez mrazícího boxu, nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 20:28
Mapa stránek ...