Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Mouti?res B1 et B2' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 3x lůžko (3 cm, v délce 90 cm), TV, plochá obrazovka a DVD. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm). Kuchyňský kout (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jihovýchodní orientace. K dispozici: žehlička, dětská postýlka. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Mouti?res B1 et B2, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_335_18/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 3x lůžko (3 cm, v délce 90 cm), TV, plochá obrazovka a DVD. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm). Kuchyňský kout (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jihovýchodní orientace. K dispozici: žehlička, dětská postýlka. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:09
Mapa stránek ...