Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rond Point des Pistes' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 18 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Jižní orientace. Výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rond Point des Pistes, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_330_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 18 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Jižní orientace. Výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 15:51
Mapa stránek ...