Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Bollin' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí dvoulůžko (140 cm), TV. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), 1x dvoulůžko (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace a východní orientace. Pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Bollin, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_325_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí dvoulůžko (140 cm), TV. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), 1x dvoulůžko (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace a východní orientace. Pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 03:56
Mapa stránek ...