Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Bollin' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2 v 1. patře. Renovovan: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 200 cm), kabelová TV. Vstup s 2x sklápěcí lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Malý balkon, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povolen ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Bollin, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_325_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2 v 1. patře. Renovovan: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 200 cm), kabelová TV. Vstup s 2x sklápěcí lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Malý balkon, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 02:52
Mapa stránek ...