Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Tommeuses' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Tommeuses, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_320_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.7.2019 11:50
Mapa stránek ...