Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Tommeuses' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 30 m2 v 7. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Prostorné a světlé, renovovan a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon, jižní orientace. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Parketové podlahy. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřáck ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Tommeuses, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_320_28/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 30 m2 v 7. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Prostorné a světlé, renovovan a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon, jižní orientace. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Parketové podlahy. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:54
Mapa stránek ...