Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Borsat' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 m2 v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jihovýchodní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Borsat, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_315_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jihovýchodní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 21:53
Mapa stránek ...