Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Borsat' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2 v 6. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, částéčně renovovan, velmi a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Nádherný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Par ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Borsat, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_315_12/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2 v 6. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, částéčně renovovan, velmi a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Nádherný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:41
Mapa stránek ...