Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau du Borsat' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 2-pokojový byt 30 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2016, velmi účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2, jižní orientace. Výhled na hory a na sjezdovku. K ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau du Borsat, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_310_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2016, velmi účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2, jižní orientace. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:42
Mapa stránek ...