Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau du Borsat' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka a DVD. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Lehátka. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté), výška 190 cm. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau du Borsat, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_310_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka a DVD. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Lehátka. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté), výška 190 cm. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.2.2018 22:18
Mapa stránek ...