Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sefcotel' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, pěkné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Kabina, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon, východní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sefcotel, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_300_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, pěkné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Kabina, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon, východní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 11:25
Mapa stránek ...