Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sefcotel' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 28 m2 v 3. patře. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (nespresso) extra). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sefcotel, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_300_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 28 m2 v 3. patře. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (nespresso) extra). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:06
Mapa stránek ...