Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sefcotel' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 35 m2 v 1. patře. Částéčně renovovan, jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon 8 m2, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sefcotel, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_300_15/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 35 m2 v 1. patře. Částéčně renovovan, jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon 8 m2, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 23:48
Mapa stránek ...